środa, 27 sierpnia 2014

Agata Dziarmagowska

Zauważyłam, że z wielkim zainteresowaniem czytacie wywiady, które przeprowadzam i tutaj publikuje :) Dzisiaj mam dla Was kolejny motywujący wywiad z Agatą Dziarmagowską. Świat usłyszał o niej dzięki programowi xfactor a popularność zdobyła swoim debiutanckim singlem "Mogę wszystko, nic nie muszę" Agata jest uśmiechniętą i bardzo pozytywną osobą, spełnia swoje marzenia i pokazuje na każdym kroku, że można żyć inaczej. Jej życie jest wypełnione pasją, miłością do muzyki i wielkimi marzeniami.Poza talentem wokalnym posiada także inne cechy niezbędne by osiągnąć sukces. Wie, że za sukcesem stoi ciężka praca i wytrwale dąży do osiągnięcia celu oraz wierzy w swoje możliwości i nie boi się wyjść przed szereg.

fot. Artur Rawicz
Jakie jest Twoje największe marzenie ?
  Moim największym marzeniem jest być szczęśliwym człowiekiem do końca mego życia. :)

Czujesz się szczęśliwa ? Co sprawia Ci największą radość ?
 Czuję się szczęśliwa. Spełniam marzenia. :) Szczerze powiedziawszy największą przyjemność w życiu sprawia mi… (nic wyjątkowego…) jedzenie, spanie, śpiewanie, gotowanie i spędzanie czasu z rodziną. Chyba większość ludzi to lubi. :)

Twoja piosenka stała się hitem tego lata, co pomyślałaś kiedy uświadomiłaś sobie ten sukces ?
  Nadal nie do końca wierzę w to, co się dzieje w moim życiu! :) Jestem mega szczęśliwa z tego powodu. Moją pierwszą myślą kiedy uświadomiłam sobie, że mamy ponad 1 000 000 wyświetleń teledysku było „ HEJTERZY, LOOK AT ME NOW” :) Teraz czuję się silna i wiem, że to co robię ma sens.

Jakie jest Twoje życiowe motto?
„W życiu bowiem są rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." - Paulo Coelho.

fot. Artur Rawicz

Gdybyś mogła być jeden dzień kimś innym, kto by to był ?
 Zdecydowanie Rihanna. Ciekawi mnie jakie są problemy Riri skoro z pozoru niczego jej nie brakuje. Chętnie stanęłabym na scenie i zobaczyła tłumy które Rihanna widzi na co dzień. :)

Czy zdarza Ci się wątpić w siebie ? Co robisz w takich sytuacjach ?
 Kiedy mam chwile słabości przede wszystkim: jem coś pysznego, płaczę w poduszkę, słucham smutnych piosenek, płaczę, jem i idę spać. :)

Jaki jest Twój ulubiony film?
 Moje ulubione filmy to: „Delikatesy”, „Kill Bill”, „Amelia”, „Juno”, „Harry Potter” … i wiele, wiele, wiele, wieeele innych. Kocham kino.

Co chciałabyś przekazać swoim odbiorcom poprzez muzykę ?
 Myslę, że każdą swoją piosenką będę miała do przekazania coś innego. :) Główną myślą będzie (podobnie jak w moim życiu) - „BĄDŹ SOBĄ”. 

 Jaka jest Twoja ulubiona piosenka ?
 Aktualnie jest to „Comeback” Elli Eyre.

 Kto jest Twoim największym idolem ?
 Moimi największymi idolami są członkowie zespołu Die Antwoord - Yolandi Visser i Ninja. Swoją twórczością i postawą pokazują, że mają wszystkich gdzieś i robią swoje. Są swego rodzaju kosmitami, ale za to ich kocham. Zrobili coś z pozoru trudnego do zaakceptowania przez społeczeństwo. Ich wizerunek jest kontrowersyjny, przez wiele lat byli wyśmiewani, nikt w nich nie wierzył… A tu proszę trasa po całym świecie, miliony fanów… A w tym wszystkim oni - wciąż tacy sami jak na początku.

Co radziłabyś osobom, które tak jak Ty chcą spełniać swoje marzenia ?
 Wierzcie w siebie i nigdy się nie zmieniajcie. :)

fot. Artur Rawicz


Zapraszam Was również do przeczytania poprzednich wywiadów :

9 komentarzy:

 1. Super wywiad ! Uwielbiam Agatę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeju super :) widzimy się w Bydgoszczy <3

  OdpowiedzUsuń
 3. hej , świetny post i oczywiście blog , czy mogłabyś zajrzeć do mnie dopiero zaczynam . Gdyby było coś nie tak napisz mi w komentarzu na pewno to poprawię i zaobserwuję na stałe
  http://diffrentcholy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wywiad. Ja nigdy o niej nie słyszałam.
  Screatlieve.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo pozytywne i fajnie się czyta! Widzę, że mamy podobne pomysły, niedawno przeprowadziłam krótką rozmowę z Andrzejem Tucholskim o spełnianiu marzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo inspirujący blog, często tutaj zaglądam. Serdecznie zapraszam na moją stronę poświęconą architekturze wnętrz: http://okiemarchitektki.blogspot.com Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna dziewczyna, tak mi się wydaje, gdy patrzę na zdjęcia.
  xfactora nie oglądałam, niestety. :(
  Świetny blog.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie.

  www.ichbinjustyna.blogspot.com ★

  OdpowiedzUsuń
 8. cool pics :)

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń