czwartek, 16 maja 2013

„Muzyka od wielu lat jest moją terapią"

Heeej wszystkim ! Jak już zapowiadałam mam dla Was niespodziankę. Patricia Kazadi zgodziła się na udzielenie mi krótkiego wywiadu :) Jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieje, że to co przeczytacie spodoba  się wam :)

Co uważasz za swój największy sukces ?
Pomimo niepowodzeń i cięższych chwil nie poddałam się i  udało mi się spełnić moje największe marzenie z dzieciństwa- czyli wydać moja solowa płytę. Czekałam i pracowałam na to ponad 10 lat. Moment, w którym wzięłam do reki mój krążek TRIP był jednym z piękniejszych momentów w moim życiu.
Skąd czerpiesz inspiracje ?
Ze wszystkiego co mnie otacza tak naprawdę! Oczywiście główną inspiracją do tworzenia mojej muzyki są moje doświadczenia życiowe, ale inspirują mnie też inni ludzie, inni artyści, ich muzyka, ich koncerty, przyroda, różne miejsca na świecie, inne kultury to wszystko wpływa na to jaką muzykę chcę tworzyć i co za jej pomocą przekazać bądź wyrzucić z siebie. Muzyka od wielu lat jest moją terapią.
Jaki jest twój ulubiony film?
Kocham dobre kino! Nie uda mi się wybrać jednego filmu. Uwielbiam Ryana Goslinga- jednym z moich ulubionych filmów z jego udziałem jest "Drugie Oblicze"- wspaniale inspirujące kino. Uwielbiam tez thrillery psychologiczne i komedie. "John Q", "Lektor", "Apartament".
Jakie jest Twoje życiowe motto ?
Tu i teraz oraz Gratitude pour la vie avant tout- co oznacza wdzięczność za wszystko ponad wszystkim. Często czujemy się zblazowani i nie doceniamy tego co mamy- to motto przypomina mi o tym, żeby zawsze cieszyć się tym co mam i szukać pozytywów nawet w negatywnych sytuacjach.
Jak się czujesz w roli prowadzącej w X Factor ? Czym różni się ten program od You Can Dance, w którym też jesteś prowadzącą ? Któremu z nich towarzyszą większe emocje ?
Przy obu programach emocje są na tak samo wysokim poziomie. Tego nie da sie opisać. Emocje których dostarcza mi samo prowadzenie ale też to co czują uczestnicy zawsze mi się udziela i daje totalnego kopa. Lubię swoją prace- a nie ma nic lepszego niż robić to co się kocha. jest to dla mnie też bardzo duże wyróżnienie dostać już drugi  tak duży format w stacji- jestem za to bardzo wdzięczna.
Do programu podchodzisz bardzo emocjonalnie. Czy to pomaga Ci w pracy czy jest wręcz przeciwnie ?
Myślę, że i pomaga i nie pomaga. Z jednej strony jest to dobre bo zżywam się z uczestnikami dzięki czemu tworzą się fajne, szczere sytuacje, dzięki którym pokazują się widzom w sposób prawdziwy, ciepły- budują więź  - z drugiej zaś strony ciężko mi się po takim programie odciąć od tego co się wydarzyło w programie i przejść do zwykłego życia- jest to trochę wyczerpujące psychicznie..wiec musiałam nabrać nieco dystansu do tego wszystkiego.
W X Factorze młodzi ludzie spełniają swoje marzenia, czy udział w tym projekcie zmienił coś w Twoim podejściu do życia ?
Na pewno przypomina mi o tym jak bardzo ja też chciałam być kiedyś w tym miejscu, w którym jestem teraz jak bardzo o tym marzyłam i jaka miałam radochę z każdego występu czy możliwości pokazania się szerszemu gronu ludzi. czasami się o tym zapomina i brakuje motywacji- oni są takim zastrzykiem motywującej energii.
Jesteś bardzo energiczną i pewną siebie osobą. Jak odbierają to osoby z którymi przyszło Ci pracować ?
To chyba trzeba by było ich zapytać :) narazie dalej mam prace wiec chyba jest spoko.(śmiech)
Co radziłabyś osobą, które chciałyby zajmować się tym co Ty ?
Aby każdego dnia robić coś w tym kierunku. Rozwijać się i nie poddawać. a przede wszystkim marzyć - marzyć na maksa! poza podziałami, poza granicami. 

2 komentarze:

  1. Dlaczego nie macie wspólnych zdjęć ?

    OdpowiedzUsuń
  2. wow jak Ci się udało z nią porozmawiać? Swietne pytania zadałaś.

    OdpowiedzUsuń