poniedziałek, 12 października 2015

ShinySyl wywiad


Co najbardziej podoba Ci się w Twoim zawodzie?
Największą radość sprawiają mi maile od czytelników, którzy dzięki moim stylizacjom postanowili troszeczkę poeksperymentować i spróbowali czegoś nowego. Podróże są moją wielką pasją i cieszy mnie to, że mogę je połączyć z moją pracą. Bardzo miło wspominam szczególnie te, podczas, których towarzyszył mi mój mąż. Mogliśmy razem poznawać nowe miejsca i odkrywać nowe piękne scenerie do zdjęć na bloga.

Prowadzenie i redagowanie własnej strony wymaga wielkiej determinacji i motywacji, co mówiłaś do siebie w chwilach zwątpienia? 
Bardzo często łapie takie małe dołki. Gdy człowiek przyzwyczaja się do tego, że wiele się u niego dzieje, przeprowadza liczne kampanie, nawiązuje ciekawe współprace i nagle pojawia się troszeczkę mniej intensywny tydzień wydaje się, wtedy że nic mi się nie udaję. Humor poprawiają mi w takich chwilach moja przyjaciółka i mąż, którzy zapewniają mnie, że na pewno zaraz będzie lepiej i faktycznie tak jest. Miewam momenty kiedy wydaje mi się, że może jednak  powinnam mięć bardziej standardową pracę… jednak jak tylko przypomnę sobie te dwa lata, które spędziłam w korporacji, to od razu wraca mi zapał do pracy freelancera. :)

Czy zdarza Ci się brak chęci przy pisaniu postów?
Mam w sobie takie poczucie obowiązku, że muszę to zrobić, że nie mam takich momentów. Nie mogę odpuścić, ponieważ wiem że moi czytelnicy czekają na kolejny wpis i są przyzwyczajeni do tego, że pojawiają się one co ok. 2 dni. Zależy mi na tym by blog się podobał i był profesjonalny stąd nie mogę sobie pozwolić na zaniedbywanie go.

Decyzja o dołączeniu do grona blogerów była spontaniczna czy przygotowywałaś się przed dodaniem pierwszego posta ? 
Moda była moją pasją odkąd pamiętam Niestety z braku umiejętności plastycznych nie mogłam sobie pozwolić na studia o kierunku projektowanie mody. Szukając dalej zajęcia, które mogłabym wykonywać natknęłam się na jeden z pierwszych artykułów o polskich blogach i postanowiłam spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Bardzo się cieszę, że teraz nie tylko bloguje ale i jestem stylistką przez co mogę się cały czas rozwijać.

Czy istnieją jakieś cechy, które powinien posiadać dobry blogger?  
Myślę, ze należy być bardzo wytrwałym w tym zawodzie, mieć profesjonalne podejście do osób czy firm, które wyrażają chęć współpracy ale przede wszystkim mieć osobowość. Być otwartym na świat, na drugiego człowieka i nie bać się krytyki innych. Teraz blogger nie tylko spędza czas przed komputerem ale i wychodzi do ludzi, zostaje zapraszany na różne rozmowy czy eventy więc bardzo pomocna wydaje się być pewność siebie.

Gdybyś mogła przez jeden dzień być kimś innym kto by to był?
W nawiązaniu do mojego ostatniego wyjazdu do Londynu, podczas którego stojąc pod pałacem Buckingham zastanawiałam się co właśnie robi księżna Kate… to jeden dzień chciałabym być księżną… ;)
Jakie 3 słowa najlepiej Ciebie opisują?
Towarzyska, pracowita, głośna.
Co poza prowadzeniem bloga sprawia Ci największą radość ?
Spędzanie czasu z mężem, rodziną i przyjaciółmi, jedzenie lodów z Eskimo i Eskimosa ( polecam w Gdańsku), leżenie na plaży, czytanie książek, podróżowanie, chodzenie na koncerty muzyki elektronicznej. Dużo tego! Generalnie staram się czerpać radość ze wszystkiego co robię, nawet z codziennych obowiązków. 1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy wywiad :)musze odwiedzic bloga shinysyl

    OdpowiedzUsuń