środa, 16 września 2015

Doceń siebie - Miranda Kerr


Sięgając po książkę Mirandy Kerr spodziewałam się kolejnej biografii gwiazdy, jednak mam ona za zadanie sprawić by każda kobieta potrafiła przyjąć wysiłek , każdą walkę i wyzwanie jakie rzuca jej los doceniając przy tym to co ma.

Miranda opowiada nam o drodze jaką musiała przejść by być jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie ale i pokazuje jak wyjątkowe jest życie i zachęca nas do cieszenia się każdą chwilą i do bycia wdzięcznym za to co otrzymaliśmy.


Zdaniem modelki by spełnić swoje marzenia należy być cały czas nastawionym pozytywnie do życia i posiadać swoje ulubione motywujące myśli zapisane na kartce. Pomogą nam stawić czoła różnym trudnościom i przeciwnościom losu. Sięgając po nie codziennie utrwalimy dane przekonanie w naszym umyśle.


Kiedy doceniasz siebie, świat i ludzie, których spotykasz również Cię doceniają. Warto przeczytać tę książkę ponieważ przypomina ona nam jak ważne jest poczucie własnej wartości w życiu codziennym. Pozwala nam docenić to co posiadamy i motywuje nas do walki o własne marzenia.

*wpis powstał przy współpracy z wydawnictwem IUVI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz