wtorek, 23 września 2014

Natalia Szroeder

Czas na kolejny inspirujący wywiad :) Natalia Szroeder w tym roku napisała maturę, jeden z jej hitów można teraz usłyszeć we wszystkich najlepszych rozgłośniach radiowych :)

Czujesz się szczęśliwa ? Co sprawia Ci największą radość ?
Moi najbliżsi oraz muzyka. Śpiew, fani, koncerty, ale też dom, rodzina.. to mój azyl. Jestem szczęśliwa i staram się to szczęście pielęgnować.

Jakie jest Twoje największe marzenie ?
Pewnie będę w tym przewidywalna, ale najważniejsze jest dla mnie zdrowie i szczęście moich najbliższych. I to jest moje marzenie, by wśród ludzi, którzy mnie otaczają, nigdy tego nie zabrakło.

Jak poszła Ci matura ? Jesteś zadowolona z wyników ?
Bardzo!! Czas maturalny był dla mnie bardzo stresujący..Byłam świadoma tego, jak duże mam zaległości, ile pracy przede mną, a jak mało czasu. Ale wzięłam się w garść i udowodniłam sobie, że jeśli czegoś bardzo chcę, to jestem w stanie zrobić bardzo wiele.

Jakie jest Twoje życiowe motto?
Jest wiele złotych myśli, w które wierzę. Między innymi to, o czym przed chwilą powiedziałam. Wystarczy odpowiednie nastawienie, wiara w siebie, a jesteśmy w stanie sięgnąć gwiazd.

Skończyłaś w tym roku szkole, jakie masz plany na przyszłość ?
W październiku rozpoczynam studia. Wybrałam Społeczną Akademię Nauk w Łodzi, będę studiować tam psychologię. Poza tym chcę zacząć intensywne działania nad materiałem muzycznym na moją debiutancką płytę.

Jaki jest Twój ulubiony film i książka?
Jestem maniakiem filmowym! W pamięci zapadł mi melodramat "Tajemnica Brokeback Mountain". Jestem też fanką thrillerów psychologicznych. Jeśli chodzi o książki, to polecam wszystkim "Mennymsowie" Sylvii Waugh. To piękna, pouczająca powieść.

Co radziłabyś osobom, które tak jak Ty chcą spełniać swoje marzenia ?
Najważniejsza jest wiara w siebie, w swoje możliwości i chęć do działania. :)

Jaki był przełomowy moment w Twojej karierze ?
Spotkanie mojego obecnego managera, pana Marcina Góreckiego. Od tamtej pory moje życie muzyczne nabrało ogromnego tempa.

Gdybyś mogła być jeden dzień kimś innym, kto by to był ?
Chciałabym być przez jeden dzień kimś z bliskiego otoczenia Rihanny. Móc ją poznać, porozmawiać z nią, poprosić o jakieś rady, wskazówki.. Sądzę, że jest bardzo ciekawym człowiekiem i czuję, że znalazłybyśmy wspólny język.

Co lubisz robić w wolnym czasie? Jakie są Twoje zainteresowania ?
Poza muzyką, która jest moją największą pasją, uwielbiam robić zdjęcia, kręcić amatorskie filmy, gotować.. Chwytam się przeróżnych zajęć, co sprawia, że bardzo rzadko dopada mnie nuda.

Jak wygląda Twój dzień?
Każdego dnia towarzyszą mi inne emocje, zdarzenia, doświadczenia, więc każdy dzień jest inny. Lubię swoje życie między innymi dlatego, że przynosi mi tyle niespodzianek i zaskoczeń. Każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania i pozwala mi się sprawdzać. Jestem wdzięczna za to, że mam tyle szczęścia.. Cudownych ludzi wokół siebie oraz możliwość spełniania marzeń.

Piosenka ,,Teraz Ty" mówi o pokonywaniu przeszkód i wierze we własne możliwości czy Ty również miałaś problem by uwierzyć w siebie i w swoje marzenia?
Oczywiście. Często miewam słabsze dni, chwile zwątpienia.. wtedy bardzo pomaga mi muzyka. Staram się pamiętać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mam nadzieję, że nasza piosenka również komuś pomoże przezwyciężyć trudny moment, ciężki czas.. Chciałabym, by dawała  ludziom nadzieję i siłę do walki.


7 komentarzy:

 1. Super wywiad Uwielbiam jej nową piosenkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię jej piosenki, jej głos, jest młodsza ode mnie, a zrobiła karierę. :D

  http://w-pogoni-za-idealem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacja matury!
  http://sohunex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na kolejny wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobry wywiad :) Gratulacje

  Zapraszam na :

  http://www.mycherisheddreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wywiad. Super odnieść taki sukces w tak młodym wieku :)
  Love Life Every Day
  everydaybeauty instagram

  OdpowiedzUsuń