piątek, 25 lipca 2014

KIlka rad jak być szczęśliwym

1. Nie wracaj do przeszłości.
Użalanie się i zamartwianie tym co mogłaś zrobić inaczej nie zmieni tego co się wydarzyło. Porzuć te myśli i zrób miejsce na pozytywną energię.
 
2. Sprawiaj sobie małe przyjemności
Jesteś na ciągłej diecie i za każdym razem jak patrzysz na  kawałek pysznego tortu łezka kręci Ci się koło oka?  Kup sobie to na co masz ochotę i ciesz się chwilą ! :D


 3. Chodź z podniesioną gło
 Naukowcy stwierdzili, że ludzie, którzy chodzą z podniesioną głową, stawiają duże kroki, kołysząc biodrami i ramionami (jak modelki na pokazach), czują się szczęśliwsi niż ci, którzy powłóczą nogami i mają nos zwieszony do ziemi... Wyprostowana postawa i energiczny sposób poruszania się sprawia, że głębiej oddychasz, jesteś lepiej dotleniona i krew krąży swobodniej w twoim ciele. Sprawiasz wrażenie pewniej siebie osoby i też tak się czujesz ! :)


4. Pokonaj wewnętrznego krytyka 
Kiedy przychodzi Ci do głowy fantastyczny pomysł, ale nie realizujesz go bo w głowie mały człowieczek powtarza Ci, że to się nigdy nie uda lub chcesz kupić ten piękny strój kąpielowy ale słyszysz, że powinnaś najpierw pozbyć się tej oponki powiedz sobie, że to nie prawda! Wylicz w myślach pięć swoich największych zalet – od wyglądu po charakter (jesteś sympatyczna, masz poczucie humoru)


1 komentarz:

  1. Ja jestem szczęśliwa zawsze i wszędzie, nie ważne co się dzieje, zawsze znajdę jakieś pozytywy :)

    OdpowiedzUsuń