piątek, 6 grudnia 2013

Bądź sobą - Bob Proctor

Chciałabym Wam jeszcze opowiedzieć o Bobie Proctorze. Poświęcił on dużo czasu na wytłumaczenie nam kim jesteśmy. W zupełności zgadzam się z jego stwierdzeniem, że większość z nas nie jest tym kim chcę być na prawdę, a jest jedynie osobą wykreowaną przez społeczeństwo. 
Jeżeli chcesz osiągnąć sukces musisz działać tak jak osoba, którą chcesz się stać 
Musimy uświadomić sobie mamy zadowolić siebie samych. Czas przestać martwić sie o to co pomyślą inni bo to my patrząc w lustro mamy być szczęśliwi i z dumą stwierdzić: "Jestem najlepszą wersją samego siebie"
Kazdy z nas marzy o wolności a pozyskamy ją tylko wtedy gdy będziemy działać zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Zadaj sobie pytanie jak naprawdę chcesz żyć? Opisz to szczegółowo, wszystko powstaje w umyśle, budynek, w którym odbywało się seminarium tez był tylko wyobrażeniem. Zrelaksuj się i opisz swoje wymarzone życie, nie zważając na czynniki zewnętrzne jak stan konta.
Zacznij od: Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny bo...

JEŻELI CHCE BYC WOLNY MUSZE BYĆ SOBĄ nie tym kim Ty chcesz bym był, ja wiem lepiej kim jestem. Każdy z Nas ma ogromny zbiornik talentów, niektórych nie umiemy odkryć. Człowiek ma tendencje do pomniejszania swojego a powiększania potencjału drugiej osoby. To nie prawda, że on czy ona ma coś czego ja nie mam. Oboje jesteśmy zbudowani z tej samej materii, żyjemy na tym samym świecie, możemy robić to samo. By zacząć spełniać swoje marzenia musisz wybrać właściwy kierunek. Wiedzieć czego chcesz i jak to osiągnąć, dzięki czemu będziemy się rozwijać i stawać coraz to lepszymi.

Kiedy podejmiemy sie określonego zadania ważne jest by być w tym wytrwałych nawet kiedy przyjdą chwile zwątpienia należy je pokonać i iść dalej do przodu. Każdy z Nas powinien posiąść zdolność wydawania sobie poleceń i co najważniejsze wykonywania ich.

Podsumowanie
Najważniejsze jest to byśmy my sami czuli się znakomicie z sobą. 
Prrzestań się zamartwiać innymi już dziś spróbuj odmienić swoje życie.
Pamiętaj by być wytrwałym i konsekwentnym w działaniu.
Trzymam kciuki :)
4 komentarze:

 1. You are so right.

  Dear, I have a very exclusive perfume giveaway. I would love if you would come and check it out.
  hug-you.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ...żeby tak się dalo nie martwic o pieniądze...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez bym chciała go poznac :(

  OdpowiedzUsuń