czwartek, 14 listopada 2013

Victoria's Secret Fashion Show

Pokaz mody odbywa się co roku i jest organizowany przez jedną z najbardziej ekskluzywnych firm produkujących damską odzież i bieliznę - Vistoria's Secret. Ich pokazy są uważane za najbardziej spektakularne wydarzenie  w świecie mody, ponieważ modelką na wybiegu towarzyszą największe gwiazdy muzyczne, rozbudowana scenografia i nowatorskie podkłady muzyczne. Wszystko przeprowadzone jest z wielkim przepychem i rozmachem. Victoria's Secret Fashion Show miał swój debiut 1993 r., ale dopiero od 1999r. stało się wydarzeniem transmitowanym przez amerykańską telewizję. Najczęściej pokazy odbywały się w Nowym Jorku. Za organizację pokazu od lat odpowiadają Ed Razek i Monica Mitro.


Tegoroczny pokaz odbędzie się w Nowym Jorku, a nagranie z niego zostanie wyemitowane na antenie stacji CBS we wtorek 10 grudnia. Zostały już opublikowane trzy projekty, które zobaczymy na wybiegu.

6 komentarzy:

 1. Have you seen the pictures of the Victoria's Secret Show from this year yet? Come along and check them out! We totally loved it!
  All the best,

  Jana & Vanessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia ! Jestem ciekawa skąd ty to wszystko wynajdujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. These models aresooo beautiful! :*

  http://landing-in-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń