czwartek, 14 listopada 2013

Victoria's Secret Fashion Show

Pokaz mody odbywa się co roku i jest organizowany przez jedną z najbardziej ekskluzywnych firm produkujących damską odzież i bieliznę - Vistoria's Secret. Ich pokazy są uważane za najbardziej spektakularne wydarzenie  w świecie mody, ponieważ modelką na wybiegu towarzyszą największe gwiazdy muzyczne, rozbudowana scenografia i nowatorskie podkłady muzyczne. Wszystko przeprowadzone jest z wielkim przepychem i rozmachem. Victoria's Secret Fashion Show miał swój debiut 1993 r., ale dopiero od 1999r. stało się wydarzeniem transmitowanym przez amerykańską telewizję. Najczęściej pokazy odbywały się w Nowym Jorku. Za organizację pokazu od lat odpowiadają Ed Razek i Monica Mitro.


Tegoroczny pokaz odbędzie się w Nowym Jorku, a nagranie z niego zostanie wyemitowane na antenie stacji CBS we wtorek 10 grudnia. Zostały już opublikowane trzy projekty, które zobaczymy na wybiegu.

6 komentarzy:

 1. Can't wait for the whole show!

  Monica Harmony's Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Have you seen the pictures of the Victoria's Secret Show from this year yet? Come along and check them out! We totally loved it!
  All the best,

  Jana & Vanessa

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcia ! Jestem ciekawa skąd ty to wszystko wynajdujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. These models aresooo beautiful! :*

  http://landing-in-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń