niedziela, 8 września 2013

Bob Proctor

Każdy kto widział lub czytał Sekret, wie doskonale o kim mowa. Chciałabym wam przybliżyć jednego z moich największych mentorów i idoli. Jest to człowiek, który potrafi zmotywować do działania jak nikt inny. Nie chce przytaczać Wam jego biografii, chce pokazać kim on jest dla mnie.
Każdy z nas miał gorszy czas w swoim życiu, może nawet masz go teraz. W chwili największego zwątpienia poznałam film Sekret. Moją uwagę i największą sympatie wzbudził Bob Proctor, każdy kto choć trochę skupił się na nim wie jaki to sympatyczny i mądry człowiek. Jego słowa trafiają do milionów zagubionych ludzi. Dzięki niemu wiele osób przebudziło się i wzięło sprawy w swoje ręce.
Mnie zmotywował jak nikt inny :) A jego książka : Urodziłeś się bogaty otworzyła mi oczy na wiele spraw. Dzięki Sekretowi  i Bobowi czuję się uskrzydlona i wiem ile mogę osiągnąć pracą i determinacją.


„Mamy skłonność do minimalizowania swoich możliwości, celów, które możemy osiągnąć, a z drugiej strony z jakiś niewyjaśnionych powodów wydaje nam się, że inni są zdolni do robienia rzeczy, których my sami nie potrafimy. Chcę, żebyś wiedział, że to nieprawda. Masz w sobie głębokie pokłady talentów oraz umiejętności i możesz zdobyć rzeczy, których naprawdę pragniesz.”

„Kiedy zaczynasz podążać za swoim marzeniem, musisz pamiętać, że poruszasz się w kierunku przeciwnym niż ten, do którego przywykłeś”

11 komentarzy:

 1. Super notka ! Na prawdę ciekawa :)
  http://style-fashionnn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy go nie widziłam więc tutaj zobaczyłam go pierwszy raz:) bardzo fajnie piszesz i życzę ci jeszcze większego sukcesu!

  amolsandamols.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam ani nie czytałam "sekretu" ale to dobrze mieć jakiegoś idola czy coś :)
  pozdrawiam http://damorlove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa notka, jestem tu pierwszy raz. B. estetycznie i ładnie c: Ja również jak koleżanki wyżej nie widziałam sekretu :) pastelowykolorzycia.blogspot.com/ - liczę na rewanż c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki pocieszny dziadek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak możecie go nie znać !?! Sekret to jeden z najwspanialszych filmów jakie widziałam i polecam go każdemu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Możliwe, że przeczytam. Teraz nie mogę zbyt wiele powiedzieć na ten temat. Jedyne co to, to - że zachęciłaś mnie do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny nagłówek! <33 Szczerze... To nie mam pojęcia kim jest mężczyzna wspomniany w powyższym poście, ale sposób, w jakim go opisywałaś zachęcił mnie, by dowiedzieć się o nim czegoś!

  Uwielbiam Twojego bloga i życzę Ci, byś zaszła z nim jak najdalej.

  http://modo-maniaczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Mozliwe że przeczytam :p narazie mam jakąs beznadziejną lekture na głowie xd http://kolorowozakreceni.blogspot.com/search/label/opowiadania%20%3B%29

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo ciekawy post.. ogólnie oryginalny blog.. na pewno jeszcze nie raz tu zajrzę ;)

  zapraszam do mnie ;)
  http://anuula.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo mi się podoba ten nagłówek :) A wywiad z Natalią Siwiec rewelacja ;P

  OdpowiedzUsuń