środa, 11 września 2013

Big dream

Każdy z nas ma jakieś marzenie, może boimy się głosno o tym powiedzieć, ale głęboko w sercu wiemy czego pragniemy. Zastanawiałam się ostatnio dlaczego tak mało osób walczy o szczęście, większość z nas po prostu przyjmuje życie takim jakie jest, albo co gorsze cały czas narzeka na obecną sytuację nie zdając sobie sprawy, że to on się przyczynił do tego. Nie chce tutaj powiedzieć, że to Wy jesteście odpowiedzialni za wszystkie przykre sytuacje, ale tylko wy możecie zmienić swój sposób myślenia i postarać się by każdy dzień był udany i przybliżał Was do upragnionego celu. Stykamy się z dwoma stwierdzeniami : Bez pracy nie ma kołaczy i Spełnianie marzeń jest znakomitą zabawą. Gdy się nad tym zastanowimy wydają się one zupełnie ze sobą sprzeczne. Przecież zawsze nam mówiono, że tylko poprzez ciężką pracę jesteśmy w stanie coś osiągnąć, ale zapomnieli dodać, że jeżeli czegoś na prawdę gorąco pragniesz i gdy zaczniesz zauważać pierwsze rezultaty uśmiech nie będzie schodził z Twojej twarzy, bo zdasz sobie sprawę, że jesteś coraz bliżej. Wspiąłeś się na kolejny schodek ! 
Zapytaj samego siebie: Czego tak na prawdę chce ?
Działaj !!
5 komentarzy:

 1. świetny pomysł na post.. bardzo motywuje.. aż chcę się wstać i iść zmienić coś w swoim życiu ;)

  zapraszam do mnie ;)
  http://anuula.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawda... czasami jednak trudno jest coś zacząć, zmienić, szczególnie jeśli wokoło nie ma nikogo, kto mógłby trochę pomóc.

  http://madame-carmelle.blogspot.com/ Skom?

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda nigdy nie należy odpuszczać choćby nie wiadomo co się działo trzeba iść do przodu !

  OdpowiedzUsuń
 4. Przedostatni obrazek - mam tak samo. Żałuję, że nie zaczęłam nauki szybciej, tylko po prostu ją olałam. W tym roku chce by było inaczej i się o to postaram! ;)

  http://faith-hope-love-dreams.blogspot.com/
  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten post dodaje kopa do walki i walczenie o swoje życie . :) Motywuję , świetnie prowadzisz bloga i jestem pewna , że stale będę tu zaglądać .
  :))

  OdpowiedzUsuń