czwartek, 8 sierpnia 2013

Sopot Art & Fashion Week

Heeej
Dostałam możliwość uczestniczenia w Sopot Art & Fashion Week (dawna nazwa Sopot Fashion Days ) Bardzo się ciesze, że będę mogła znowu wziąć udział w pokazach mody. W najbliższy weekend dodam notkę z tego wydarzenia :)

Organizatorzy :
Sopot Art & Fashion Week to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która łączy świat sztuki i mody pod pięknym, nadmorskim niebem. Najciekawsza przestrzeń Sopotu, obejmująca okolice mola i sąsiadującej z nim najpiękniejszej części plaży, zostanie zaaranżowana w oryginalny sposób.
Przestrzeń będzie podzielona na odrębne strefy – strefę mody, sztuki, strefę dziecięcą oraz strefę chillout, która będzie sercem całego eventu.
Każda z nich utrzymuje swoją autonomię, harmonijnie współ istniejąc z pozostałymi – ich odrębne programy zostały skomponowane w taki sposób, aby główne atrakcje nie kolidowały ze sobą.8 komentarzy:

 1. Hej zastanawiam się czy cie wczoraj widziałam najpierw na pokazach głównych siedziałaś w pierwszym rzędzie ? A potem z projektantem w strefie młodzi i zdolni ?? jak nie chcesz to nie odpowiadaj tylko ciekawi mnie czy to byłaś ty :-P
  Jeżeli to ty to naprawdę bosko wyglądałaś zresztą jak widziałam nie tylko ja tak myślę;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym wziąć udział w jakimś modowym evencie, ze względu na pasję, ale niestety prawie wszystko odbywa się w centralnej Polsce. Dobrze jednak, że dzieje się coś na Północy, przydałoby się i na zachodzie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też zazdroszcze

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszczę Ci :-)
  Też tak chce...

  Konek na blogu: http://my-summer-and-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę ;p
  W ogóle to świetny blog ;)

  Przy okazji zapraszam : http://nasze-sekrety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń