wtorek, 5 marca 2013

Pamiętaj

Hej wszystkim :)
Na pewno niejednokrotnie porzucaliście swoje plany, marzenia, bo ktoś wam powiedział,że i tak to się nie uda. Czy żałowaliście swojej decyzji ?? Pamiętajcie to jest wasze życie i to wy decydujecie o tym jak je przeżyjecie. Nie dajcie sobie wmówić, że coś jest dla was nieosiągalne, wszystko możecie zdobyć. Ciężka praca i ogromna wiara w siebie doprowadzi was do celu. Nigdy nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie da się osiągnąć. Może nie wyjdzie wam coś za pierwszym razem, ale czy Thomas Edison wiedział jak skonstruować żarówkę ? Nie, opracował 100 nieudanych projektów zanim doszedł do celu, lecz za każdym razem ulepszał swój plan. Gdyby poddał się po nieudanej próbie nie odniósł by sukcesu.

Pomyśl :
jakie jest twoje największe marzenie ?
Jak możesz to osiągnąć ?

I działaj ! Szybko, wykorzystaj każda inspirującą myśl. Rób wszystko co możesz w tej sprawie, a za każdym razem będziesz coraz bliżej celu :)


I choćby wszyscy w ciebie zwątpili-pokaż im, że się mylili, nie czekaj dłużej ani chwili...

 

3 komentarze:

 1. "I choćby wszyscy w Ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili, nie czekaj dłużej ani chwili" - To twój cytat, czy go wzięłaś z neta, bo słowa są bardzo wartościowe. Ogólnie podoba mi się Twój blog ;) Mega <3

  Zapraszam : http://moje-zycie---moja-spr.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest to mój ulubiony cytat, ale słowa niestety nie są moje :) Bardzo się cieszę, że ci się podoba !

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Nadałaś wiarę w życie!

  OdpowiedzUsuń