sobota, 9 lutego 2013

Walcz !!!

Czesi kochani !!
Dziękuje za wszystkie miłe słowa ;)
Wiele osób pyta mnie dlaczego założyłam tego bloga. Chciałam pokazać, ze w życiu można robić co więcej. Każdy z nas ma marzenia i mówie wam, że nawet te najbardziej górnolotne spełnicie jeżeli będziecie w siebie wierzyć z całych sił. Zdarzają się nam chwile słabości, ale ważne by je przezwyciężyć i podążać do szczęścia. Niełatwo jest robić to co się kocha gdy osoby dookoła nas krytykują i z góry zakładają nasza porażkę, ale nauczyłam się, że źle nam życzą osoby, które przez brak wiary w siebie nie osiągnęły tego co zamierzały. Czują się sfrustrowane i jest to ich najzwyklejsza linia ataku. Nie dopuszczajmy do siebie negatywnych ludzi i myśli. Pokażmy wszystkim, ze można robić to co się kocha i nie wpadać w rutynę ! Nigdy, ale to nigdy nie poddawajmy się !
Choćby nie wiadomo co się działo miejmy tzw. niezachwianą wiarę : Wiem, bo wiem, że to osiągnę"

Lecz nikt nie może tra­cić z oczu te­go, cze­go prag­nie. Na­wet kiedy przychodzą chwi­le, gdy zda­je się, że świat i in­ni są sil­niej­si. Sek­ret tkwi w tym, by się nie poddać.  

Cokolwiek umysł może wymyślić, to może osiągnąć.
 
Wejdź na pierwszy stropień, nie musisz widzieć całych schodów, po prostu wejdź na pierwszy stopień.

Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany.

1 komentarz: